پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402

پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402

در این صفحه لینک پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور را روز چهار‌شنبه به تاریخ 2 اسفند (21 فوریه 2023) در ساعت 17:15، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم کرده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار پرسپولیس و تراکتور برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته پرسپولیس و تراکتور در سری دیدارهای لیگ برتر

پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402
پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402

در هفته هفدهم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم پرسپولیس و تراکتور، در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند. داوری این بازی را سید وحید کاظمی برعهده دارد.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم تراکتور، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم صنعت نفت آبادان قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 3 بر صفر از تیم حریف ببرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پرسپولیس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 2 برد، 1 باخت و 2 نتیجه مساوی  به‌ دست آورده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم آلومینیوم اراک قرار گرفت و سرانجام این بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد.

پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402
پخش زنده پرسپولیس و تراکتور 2 اسفند 1402

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر دو تیم که مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند را بررسی کنیم، مشاهده می‌کنیم، تیم پرسپولیس 4 بار پیروز میدان بوده است، 1 بار هم برد از آن تیم آلومینیوم اراک بوده است. در چهار بازی قبلی پرسپولیس سه بار بدون حضور تماشاگرانش در ورزشگاه آزادی برنده شده و تنها یک بار شکست خورده است.

 با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود در بازی روز چهارشنبه تیم پرسپولیس پیروز شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم پرسپولیس طی 16 بازی خود، با کسب 30 امتیاز و تفاضل  8  گل، در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است و تیم تراکتور هم، طی 15 بازی خود، با کسب 28 امتیاز و تفاضل  11 گل، در رده چهارم جدول جای گرفته‌ است.

 جالب است بدانید، وحید امیری و مهدی عبدی در صورت گلزنی در بازی روز چهارشنبه، در جمع بهترین گلزنان تاریخ بازی‌های پرسپولیس و تراکتور قرار خواهند گرفت.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم پرسپولیس و تراکتور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور چه ساعتی است؟            

ساعت بازی دو تیم پرسپولیس و تراکتور نیز ساعت  17:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهار‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV