پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401

پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401 بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و  لیگ قهرمانان اروپا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم لیورپول و رئال مادرید را روز سه‌‌شنبه به تاریخ 2 اسفند (21 فوریه 2023) در ساعت 23:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ قهرمانان اروپا، این بار بین دو تیم پرطرفدار لیورپول و رئال مادرید برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته لیورپول و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

در مرحله یک ‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2023، دو تیم لیورپول و رئال مادرید در استادیوم آنفیلد به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم لیورپول، یک باشگاه فوتبال انگلیسی در شهر لیورپول است که در لیگ برتر انگلستان رقابت می‌کند. لیورپول یکی از پر افتخارترین باشگاه های فوتبال انگلستان است و در اروپا نیز بعد از رئال مادرید و آث میلان، همراه بایرن مونیخ سومین تیم پر افتخار تاریخ این مسابقات محسوب می‌شود. تیم لیورپول در بازی گذشته خود، مقابل تیم نیوکسل قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت را به ‌‌دست آورده است. تیم رئال مادرید یک باشگاه حرفه‌ای فوتبال است که در مادرید، پایتخت اسپانیا قرار دارد. رئال مادرید رکورددار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با ۱۴ قهرمانی و جام باشگاه‌های جهان با ۵ قهرمانی است. همچنین رئال مادرید برنده بهترین باشگاه قرن از سوی فیفا شده ‌است. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم اوساسونا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 باخت به ‌‌دست آورده است.

پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401
پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل پیشین میان دو تیم را بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد، 4 برد برای تیم رئال مادرید و یک نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز سه‌شنبه به نفع مادریدی‌ها تمام شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است، بیفتد. لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا از دور مسابقات حذف نشوند و همین امر باعث شده تا لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده لیورپول و رئال مادرید 2 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم لیورپول و رئال مادرید نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز سه‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV