پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی 3 خرداد 1402

پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی

در این صفحه لینک پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی 3 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی 3 خرداد 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم برایتون و منچسترسیتی را روز چهار‌شنبه به تاریخ 3 خرداد (24 می 2023) در ساعت 22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار برایتون و منچسترسیتی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته برایتون و منچسترسیتی در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم برایتون و منچسترسیتی در ورزشگاه امریکن اکسپرس کامیونیتی به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی
پخش زنده برایتون مقابل منچسترسیتی

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم برایتون طی 36 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 18 برد، 7 مساوی و 11 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل  20  گل و کسب 61 امتیاز، در جایگاه ششم جدول قرار گرفته است.

تیم برایتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم ساوتهمپتون قرار گرفت و بازی را با نتیجه  پرگل 3 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت را تجربه کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم منچسترسیتی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 36 بازی خود، تاکنون 28 برد، 4 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 62  گل و کسب 88 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

تیم منچسترسیتی در بازی گذشته خود، مقابل تیم چلسی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود نتیجه، 4 برد و 1 مساوی کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 4 برد برای تیم منچسترسیتی و 1 برد برای تیم برایتون ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز چهار‌شنبه به نفع تیم منچسترسیتی تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.      

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم برایتون و منچسترسیتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال برایتون و منچسترسیتی چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم برایتون و منچسترسیتی نیز ساعت 22:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV