پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان 7 خرداد 1402  

پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان

در این صفحه لینک پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان 7 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان 7 خرداد 1402  

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم یوونتوس و آث میلان را روز یک‌شنبه به تاریخ 7 خرداد (28 می 2023) در ساعت 22:15 از پخش زنده شبکه سوم سیما نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار یوونتوس و آث میلان برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته یوونتوس و آث میلان در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته سی‌ و هفتم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم یوونتوس و آث میلان در ورزشگاه آلیانس به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان
پخش زنده یوونتوس مقابل آث میلان

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته سری آ ایتالیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم یوونتوس طی 36 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 21 برد، 6 مساوی و 9 باخت را تجربه کند و با تفاضل 23 گل و کسب 59 امتیاز، توانست تا در جایگاه هفتم جدول قرار بگیرد.

تیم یوونتوس در بازی گذشته خود، مقابل تیم امپولی قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه پرگل 4 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم آث میلان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 36 بازی خود، تاکنون 18 برد، 10 مساوی و 8 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 18 گل و کسب 64 امتیاز، در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تیم آث میلان هم در بازی قبلش، مقابل تیم سمپدوریا قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه 5 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع تیم آث میلان در 5 بازی آخر خود، 2 برد و 3 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 2 برد برای تیم آث میلان، 2 برد برای تیم یوونتوس و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز یک‌شنبه سخت است، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.   

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم یوونتوس و آث میلان یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال یوونتوس و آث میلان چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم یوونتوس و آث میلان نیز ساعت 22:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV