پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401

پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401 با کیفیت بالا برای فوتبال دوستان قرار داده شده است.

لینک پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان را روز دو‌شنبه به تاریخ 8 اسفند (27 فوریه 2023) در ساعت 16:30 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته گل گهر سیرجان و پیکان در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان در استادیوم شهید سلیمانی سیرجان به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم گل گهر سیرجان در 20 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 9 برد، 7 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 6 گل، 34 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه چهارم جدول لیگ قرار بگیرد. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پیکان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 20 بازی خود، تا کنون 4 برد، 9 مساوی و 7 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  7-  گل و کسب 21 امتیاز، در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

تیم گل گهر سیرجان در 5 بازی آخر خود، تا کنون 1 برد، 1 باخت و 2 مساوی به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم ملوان قرار گرفت و موفق شد بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف ببرد. تیم پیکان هم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 باخت و 2 مساوی کسب کرده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم نود ارومیه قرار گرفت و موفق شد بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف ببرد.

پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401
پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401

دیدار رفت دو تیم در حالی برگزار شد که تیم گل گهر سیرجان موفق شد با نتیجه 1 بر 0 از تیم پیکان ببرد . البته در 5 دیدار گذشته هم دو برد برای تیم گل گهر سیرجان ثبت شده، 2 برد هم از آن تیم پیکان بوده است و یک دیدار هم با نتیجه مساوی تمام شده بود. بنابراین با توجه به  دیدارهای اخیر این دو تیم، نشان می‌دهد که هر دو از شرایط کاملا یکسانی برخوردارند. به جرات می‌توان گفت، بازی روز دوشنبه، برای هر دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده گل گهر سیرجان و پیکان 8 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم گل گهر سیرجان و پیکان نیز ساعت 16:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز دو‌شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV