پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران را روز دو‌شنبه به تاریخ 15 اسفند (6 مارس 2023) در ساعت 18:00 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته نفت مسجد سلیمان و نساجی در لیگ برتر ایران

در هفته بیست و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران در استادیوم شهید بهنام محمدی به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم نفت مسجد سلیمان در 21 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 2 برد، 6 مساوی و 13 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 30-  گل، 12 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در قعر جدول لیگ قرار بگیرد. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم نساجی مازندران نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 21 بازی خود، تا کنون 5 برد، 8 مساوی و 8 باخت به دست آورده است و با تفاضل 5- و کسب 23 امتیاز، در یازدهم جدول قرار گرفته است.

تیم نفت مسجد سلیمان در 5 بازی آخر خود، تا کنون 2 باخت و 3 مساوی به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم پرسپولیس قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد. تیم نساجی مازندران هم در 5 بازی آخر خود، 3 مساوی و 2 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم استقلال قرار گرفت و بازی با نتیجه مساوی تک گل خاتمه یافت.

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401
پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401

دیدار رفت دو تیم  با نتیجه 4 بر 0 به نفع تیم نساجی مازندران تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم، تیم نساجی مازنداران 3 بار پیروز میدان بوده است و 2 بار هم نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود این بازی به نفع تیم نساجی مازندران تمام شود. به جرات می‌توان گفت، بازی روز دوشنبه، برای هر دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ ارتقا کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده نفت مسجد سلیمان و نساجی 15 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران نیز ساعت 18:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز دو‌شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV