پخش زنده نفت مسجد سلیمان و سپاهان 15 اردیبهشت 1402

پخش زنده نفت مسجد سلیمان و سپاهان

در این صفحه لینک پخش زنده نفت مسجد سلیمان و سپاهان 15 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده نفت مسجد سلیمان و سپاهان 15 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان را روز جمعه به تاریخ 15 اردیبهشت (5 می 2023) در ساعت 18:00 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته نفت مسجد سلیمان و سپاهان در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان در ورزشگاه شهید بهنام محمودی به مصاف یکدیگر می‌روند.

[jpg-to-webp output image]

عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته به شرح زیر می باشد.

تیم سپاهان در 27 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 8 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 24  گل، 56 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه دوم جدول لیگ قرار بگیرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم نفت مسجد سلیمان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 27 بازی خود، تا کنون 3 برد، 7 مساوی و 17 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  39-  گل و کسب 16 امتیاز، در جایگاه آخر جدول قرار گرفته است.

تیم سپاهان در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت داشته است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد.

تیم نفت مسجد سلیمان هم در 5 بازی آخر خود، 1 برد و 4 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم فولاد قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد.

دیدار رفت دو تیم هم با نتیجه 4 بر 0 به نفع تیم سپاهان تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم 3 برد برای تیم سپاهان، 1 برد برای تیم نفت مسجد سلیمان و1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود این بازی به نفع تیم سپاهان تمام شود، البته بازی فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است.

تیم داوری این بازی را اشکان خورشیدی برعهده دارد.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز جمعه، برای هر دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان سرنوشت‌ساز است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال نفت مسجد سلیمان و سپاهان چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپاهان نیز ساعت 18:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز جمعه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV