پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی 4 خرداد 1402

پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی

در این صفحه لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی 4 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی 4 خرداد 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم منچستریونایتد و چلسی را روز پنج‌شنبه به تاریخ 4 خرداد (25 می 2023) در ساعت 22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدارمنچستریونایتد و چلسی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته منچستریونایتد و چلسی در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم منچستریونایتد و چلسی در ورزشگاه  اولدترافورد به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی
پخش زنده منچستریونایتد مقابل چلسی

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم منچستریونایتد طی 36 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 21 برد، 6 مساوی و 9 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل11 گل و کسب 69 امتیاز، در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.

تیم منچستریونایتد در بازی گذشته خود، مقابل تیم بورنموث قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت را تجربه کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم چلسی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 36 بازی خود، تاکنون 11 برد، 10 مساوی و 15 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 6-  گل و کسب 43 امتیاز، در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است.

تیم چلسی در بازی گذشته خود، مقابل تیم منچسترسیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود نتیجه، 1 برد، 3 باخت و 1 مساوی کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 5 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز پنج‌شنبه به نفع تیم منچستریونایتد تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.     

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم منچستریونایتد و چلسی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و چلسی چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم منچستریونایتد و چلسی نیز ساعت 22:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV