پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401

پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا را روز ‌پنج‌شنبه به تاریخ 11 اسفند (2 مارس 2023) در ساعت 23:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و بارسلونا برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال مادرید و بارسلونا در جام حذفی اسپانیا

در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی اسپانیا 2023-2022، دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم رئال مادرید در مرحله پیشین از سری مسابقات جام حذفی، با اتلتیکومادرید بازی داشت و موفق شد با شکست آن به مرحله نیمه نهایی راه یابد. این تیم در جدول مسابقات لالیگا موفق شد تا با تفاضل  29 گل و کسب 52 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم اتلتیکومادرید قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی اخیر 4 برد و 1 باخت کسب کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بارسلونا نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در مرحله پیشین از سری مسابقات جام حذفی با تیم رئال سوسیداد بازی داشت و موفق شد با شکست آن وارد مرحله نیمه نهایی شو . این تیم با تفاضل 37 گل و کسب 57 امتیاز، جایگاه اول جدول لالیگا را از آن خود کرده است. تیم بارسلونا هم در بازی قبلش، مقابل تیم آلمیرا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع تیم بارسلونا ، در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت کسب کرده است.

پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401
پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 2 برد برای تیم رئال مادرید و 3 برد برای تیم بارسلونا ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز ‌پنج‌شنبه بسیار سخت است و از آن‌جایی‌که فوتبال یک بازی غیر منتظره است، احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. جالب است بدانید، رویارویی رئال مادرید و بارسلونا یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.    

زمان پخش زنده رئال مادرید و بارسلونا 11 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم رئال مادرید و بارسلونا نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌ پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV