پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401

پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال بتیس و رئال مادرید را روز ‌یک‌شنبه به تاریخ 14 اسفند (5 مارس 2023) در ساعت 23:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال بتیس و رئال مادرید برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال بتیس و رئال مادرید در لالیگا اسپانیا

در هفته بیست و چهارم مسابقات لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم رئال بتیس و رئال مادرید در ورزشگاه بنیتو ویامارین به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم رئال مادرید طی 23 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 4 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و با تفاضل  29 گل و کسب 52 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم بارسلونا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی اخیر خود، تجربه 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت را داشته است.  

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم رئال بتیس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 23 بازی خود، تاکنون 12 برد، 4 مساوی و 7 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 7 گل و کسب 40 امتیاز، جایگاه چهارم جدول را از آن خود کرده است. تیم رئال بتیس هم در بازی قبلش، مقابل تیم الچه قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 3 بر 2 ببرد و در مجموع تیم رئال بتیس، در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت کسب کرده است.

پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401
پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم رئال مادرید و 2 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌یک‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی رئال بتیس و رئال مادرید یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش زنده رئال بتیس و رئال مادرید 14 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم رئال بتیس و رئال مادرید نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌ یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV