پخش زنده بارسلونا و رئال بتیس 9 اردیبهشت 1402

پخش زنده بارسلونا و رئال بتیس

در این صفحه لینک پخش زنده بارسلونا و رئال بتیس 9 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده بارسلونا و رئال بتیس 9 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم  بارسلونا و رئال بتیس را روز شنبه به تاریخ 9 اردیبهشت (29 آپریل 2023) در ساعت 22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار  بارسلونا و رئال بتیس برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته  بارسلونا و رئال بتیس در سری دیدارهای لالیگا اسپانیا

در هفته سی‌ و دوم لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم بارسلونا و رئال بتیس به مصاف یکدیگر می‌روند.

[jpg-to-webp output image]

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لالیگا اسپانیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم بارسلونا طی 31 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 24 برد، 4 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و با تفاضل 44 گل و کسب 76 امتیاز، توانست تا در جایگاه اول جدول قرار بگیرد.

تیم بارسلونا در بازی گذشته خود، مقابل تیم رایو وایه کانو قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 1 به  تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی اخیر 1 برد، 2 مساوی و 1 باخت کسب کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم رئال بتیس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 31 بازی خود، تاکنون 14 برد، 7 مساوی و 10 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 6  گل و کسب 49 امتیاز، جایگاه ششم جدول را از آن خود کرده است.

تیم رئال بتیس هم در بازی قبلش، مقابل تیم رئال سوسیداد قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه داد و در مجموع تیم رئال بتیس، در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 1 مساوی و 3 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 3 برد برای تیم بارسلونا، 1 برد برای تیم رئال بتیس و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز  ‌شنبه به نفع تیم بارسلونا تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد هر اتفاقی بیفتد.

جالب است بدانید، رویارویی بارسلونا و رئال بتیس یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال بتیس چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم  بارسلونا و رئال بتیس نیز ساعت 22:30  به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV