پخش زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401

پخش بازی زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده بازی اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401

پخش شبکه سه

پخش شبکه سه

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام حذفی ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اینتر و آتالانتا را روز سه‌شنبه به تاریخ 11 بهمن (31 ژانویه 2023) در ساعت 23:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اینتر و آتالانتا برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اینتر و آتالانتا در جام حذفی ایتالیا

در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا 2023-2022، دو تیم اینتر و آتالانتا در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم اینتر طی 20 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 1 مساوی و 6 باخت را تجربه کند و با تفاضل  20 گل و کسب 38 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم اینتر در بازی گذشته خود، مقابل تیم کرمونزه قرار گرفت و موفق شد تا با نتیجه 2 بر 1 پیروز میدان شود و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم آتالانتا نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 20 بازی خود، تاکنون 11 برد، 5 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 16 گل و کسب 38 امتیاز، مقام چهارم جدول را به ‌دست آورده است. تیم آتالانتا هم در بازی قبلش، مقابل تیم سمپدوریا قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف ببرد و در مجموع تیم آتالانتا در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 2 باخت کسب کند.

پخش بازی زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401
پخش بازی زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم اینتر ثبت شده است و دو بار هم بازی با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. بنابراین با توجه به نتایج جدول و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز سه‌شنبه به نفع تیم اینتر تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی اینتر و آتالانتا یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش زنده اینتر و آتالانتا 11 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم اینتر و آتالانتا نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌سه‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV