پخش زنده اینتر مقابل فیورنتینا 3 خرداد 1402  

پخش زنده اینتر مقابل فیورنتینا

در این صفحه لینک پخش زنده اینتر مقابل فیورنتینا 3 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اینتر مقابل فیورنتینا 3 خرداد 1402  

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام حذفی ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اینتر و فیورنتینا را روز چهار‌شنبه به تاریخ 3 خرداد (24 می 2023) در ساعت 22:30 از پخش زنده شبکه سوم سیما نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اینتر و فیورنتینا برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اینتر و فیورنتینا در سری دیدارهای جام حذفی ایتالیا

 در دیدار فینال مسابقات جام حذفی ایتالیا 2023-2022، دو تیم اینتر و فیورنتینا در ورزشگاه الیمپیکو به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده بازی اینتر و فیورنتینا
پخش زنده بازی دو تیم اینتر و فیورنتینا

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم اینتر طی 36 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 21 برد، 3 مساوی و 12 باخت را تجربه کند و با تفاضل 27  گل و کسب 66 امتیاز، توانست تا در جایگاه سوم جدول لیگ قرار بگیرد.

تیم اینتر در بازی گذشته خود، مقابل تیم ناپولی قرار گرفت و نهایتا بازی را با 3 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم فیورنتینا نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 36 بازی خود، تاکنون 13 برد، 11 مساوی و 12  باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 7  گل و کسب 50 امتیاز، در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است.

تیم فیورنتینا هم در بازی قبلش، مقابل تیم تورینو قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد و در مجموع تیم فیورنتینا در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2  باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم اینتر، 1 برد برای تیم فیورنتینا و1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز چهارشنبه، به نفع تیم اینتر تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم اینتر و فیورنتینا یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کرده و از دور مسابقات خارج نشوند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال اینتر و فیورنتینا چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم اینتر و فیورنتینا نیز ساعت 22:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV