پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401

پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401 بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اوساسونا و رئال مادرید را روز ‌شنبه به تاریخ 29 بهمن (18 فوریه 2023) در ساعت 23:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اوساسونا و رئال مادرید برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اوساسونا و رئال مادرید در سری دیدارهای لالیگا اسپانیا

 در هفته بیست و دوم مسابقات لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم اوساسونا و رئال مادرید در ورزشگاه السادار به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم اوساسونا طی 21 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 8 برد، 6 مساوی و 7 باخت را تجربه کند و با تفاضل  بدون گل و کسب 30 امتیاز، توانست تا در جایگاه نهم جدول قرار بگیرد. تیم اوساسونا در بازی گذشته خود، مقابل تیم وایادولید قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی بدون گل، خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 3 مساوی و 1 باخت به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم رئال مادرید نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 21 بازی خود، تاکنون 15 برد، 3 مساوی و 3 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 27 گل و کسب 48 امتیاز، جایگاه دوم جدول را از آن خود کرده است. تیم رئال مادرید هم در بازی قبلش، مقابل تیم الچه قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 4 بر 0 ببرد و در مجموع تیم رئال مادرید ، در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 باخت کسب کرده است.

پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401
پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 2 برد برای تیم رئال مادرید و 3 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی اوساسونا و رئال مادرید یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.   

زمان پخش زنده اوساسونا و رئال مادرید 29 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم اوساسونا و رئال مادرید نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌ شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV