پخش زنده اشتوتگارت و بایرن مونیخ 13 اسفند 1401

پخش زنده اشتوتگارت و بایرن مونیخ 13 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده اشتوتگارت و بایرن مونیخ 13 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اشتوتگارت و بایرن مونیخ 13 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و بوندسلیگا آلمان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اشتوتگارت و بایرن مونیخ را روز شنبه به تاریخ 13 اسفند (4 مارس 2023) در ساعت 21:00 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار بوندسلیگا آلمان، این بار بین دو تیم پرطرفدار اشتوتگارت و بایرن مونیخ برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اشتوتگارت و بایرن مونیخ در سری دیدارهای بوندسلیگا آلمان

در هفته بیست و سوم مسابقات بوندسلیگا آلمان 2023-2022، این بار بین دو تیم اشتوتگارت و بایرن مونیخ برگزار می‌شود.عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.تیم اشتوتگارت در 22 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 4 برد، 7 مساوی و 11 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 11- گل، 19 امتیاز به دست آورد و در جایگاه پانزدهم جدول قرار گیرد. 

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بایرن مونیخ نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 22 بازی خود، تا کنون 13 برد، 7 مساوی و 2 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل 43  گل و کسب 46 امتیاز، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.تیم اشتوتگارت در 5 بازی آخر خود، 2 برد و 3 باخت داشته است. البته آخرین بازی این تیم مقابل شالکه بود که با نتیجه 2 بر 1، بازی را به تیم حریف واگذار کرد. تیم بایرن مونیخ هم در 5 بازی آخر خود موفق شد تا 4 برد و 1 باخت کسب کند. این تیم آخرین بازی خود را مقابل تیم یونیون برلین داشت که البته با نتیجه 3 بر 0 پیروز میدان شد.

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر این دو تیم را که مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، بررسی کنیم، باید گفت که تا کنون 3 بار تیم بایرن مونیخ پیروز میدان بوده است و دو بار هم نتیجه مساوی به دست آورده‌اند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود، بازی به نفع تیم بایرن مونیخ تمام می‌شود. البته در بازی روز شنبه احتمال هر نتیجه‌ای را باید داد. به جرات می‌توان گفت، بازی روز شنبه، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع تیم بایرن مونیخ تلاش می‌کند، تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ ارتقا دهد و در جایگاه اول جدول قرار گیرد  و تیم اشتوتگارت هم تمام تلاش خود را می‌کند تا جایگاه خود را ارتقا دهد وهمین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال اشتوتگارت و بایرن مونیخ چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم اشتوتگارت و بایرن مونیخ نیز ساعت 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

iptv