پخش زنده استقلال و نفت مسجد سلیمان 18 بهمن 1401

پخش زنده استقلال و نفت مسجد سلیمان 18 بهمن 1401

پخش زنده اینتر و میلان 16 بهمن 1401در این صفحه با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال و نفت مسجد سلیمان 18 بهمن 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان  را روز سه‌شنبه به تاریخ 18 بهمن (7 فوریه 2023) در ساعت 15:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر 02-1401، این بار بین دو تیم پرطرفدار استقلال و نفت مسجد سلیمان برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته استقلال و نفت مسجد سلیمان  در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر 02-1401، دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند. در این بازی تیماستقلال میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است. تیم نفت مسجد سلیمان  در 18 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 2 برد، 5 مساوی و 11 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 25-  گل، 11 امتیاز لیگ برتر را به دست آوره و در قعر جدول قرار گرفته است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم استقلال نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 18 بازی خود، تا کنون 9 برد، 6 مساوی و 3 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل 9 گل و کسب 33 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. تیم نفت مسجد سلیمان  در 5 بازی آخر خود، تا کنون 3 باخت و 2 مساوی داشته است. تیم استقلال هم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت را کسب کرده است.

پخش زنده استقلال و نفت مسجد سلیمان 18 بهمن 1401
پخش زنده استقلال و نفت مسجد سلیمان 18 بهمن 1401

دیدار رفت دو تیم در حالی برگزار شد که هر دو، بازی را با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه دهند. البته در 5 دیدار گذشته هم تیم استقلال ، 2 بار پیروز میدان بوده و 3 بار هم نتیجه مساوی به دست آورده‌اند. بنابراین پیش‌بینی می‌شود بازی روز سه‌شنبه به نفع تیم استقلال تمام شود، اما از آن‌جایی‌که این فوتبال یک بازی غیر قابل پیش‌بینی شده است، احتمال هر اتفاقی ممکن است، بیفتد. به جرات می‌توان گفت، بازی روز سه‌شنبه، برای هر دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی، جایگاه خود را در جدول لیگ ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های استقلال و نفت مسجد سلیمان چه ساعتی است؟      

ساعت بازی دو تیم استقلال و نفت مسجد سلیمان نیز ساعت 15:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز سه‌شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

 

IPTV