پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402

پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402

در این صفحه لینک پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4  آذر 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4  آذر 1402

پخش شبکه 3

سایت fam.ir برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استقلال و ذوب آهن را روز شنبه به تاریخ 4 آذر  (25 نوامبر 2023) در ساعت 17:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار استقلال و ذوب آهن برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته استقلال و ذوب آهن در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته یازدهم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم استقلال و ذوب آهن، در ورزشگاه فولاد شهر و با قضاوت امیر سامان سلطانی، به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402
پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم استقلال، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. تیم استقلال در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم تراکتور قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف ببرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم ذوب آهن نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 3 برد، 1 نتیجه مساوی و 1 باخت به‌ دست آورده است. تیم ذوب آهن در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم نساجی مازندران قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف ببرد.

پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402
پخش زنده استقلال مقابل ذوب آهن 4 آذر 1402

اگر بخواهیم بازی‌های اخیر این دو تیم را با یکدیگر بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که دو تیم 5 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و در این بازی‌ها تیم استقلال، همواره پیروز میدان بوده است. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز شنبه به نفع تیم استقلال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

تیم استقلال، قطعا کار سختی در پیش دارد، چرا که ذوب آهن از تیم‌های خوب لیگ‌برتر است و نتایج خوبی به دست آورده است، البته بازیکنان استقلال انگیزه فراوانی دارند که در این بازی موفق ظاهر شوند.

جالب است بدانید، استقلال در نرخ تبدیل شوت به گل،‌ شوت در چارچوب، دقت شوت و نبرد هوایی موفق یکی از ۳ تیم برتر لیگ است. این تیم ضعیف‌ترین آمار را در زمینه دریبل دارد. ذوب‌آهن برعکس استقلال در شوت چارچوب و دقت شوت یکی از ۳ تیم ضعیف لیگ است. این تیم بهترین آمار را در زمینه تکل دارد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم استقلال طی 9 بازی، با کسب 22 امتیاز و تفاضل 9 گل، در رده اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است و تیم ذوب آهن، طی 10 بازی با کسب 18 امتیاز و تفاضل 2  گل، در رده چهارم جدول جای گرفته‌ است.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم استقلال و ذوب آهن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب آهن چه ساعتی است؟           

ساعت بازی دو تیم استقلال و ذوب آهن نیز ساعت 17:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید. IPTV