پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401

پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401

در این صفحه پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آاس رم و بولونیا را روز چهارشنبه به تاریخ 14 دی (4 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار آاس رم و بولونیا برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته آاس رم و بولونیا در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته شانزدهم سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم آاس رم و بولونیا در ورزشگاه الیمپیکو به مصاف یکدیگر می روند. تیم آاس رم طی 15 بازی خود که از شروع مسابقات تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 8 برد، 3 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 4 گل و کسب 27 امتیاز، توانسته تا جایگاه هفتم جدول را از آن خود کند. تیم آاس رم در یک بازی دوستانه، مقابل  والویک قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 0، پیروز میدان شد و در مجموع در 5 بازی آخر خود، 3 مساوی، 1 باخت و 1 برد کسب کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بولونیا نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 15 بازی، تا کنون 5 برد، 4 مساوی و 6 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 5- گل و کسب 19 امتیاز، مقام یازدهم جدول را به دست آورده است. تیم بولونیا هم در یک بازی دوستانه، مقابل تیم هلاس ورونا قرار گرفت و با نتیجه 1 بر 0 پیروز میدان شد و در مجموع تیم بولونیا در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 1 باخت را در کارنامه خود ثبت کند.

پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401
پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401

تحلیل پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل آخر این دو تیم را بررسی کنیم، حاصل این بازی ها، 2 برد برای تیم بولونیا، 2 برد برای تیم آاس رم و یک نتیجه مساوی بوده است. بنابراین با توجه به موقعیت دو تیم در جدول و بازی های گذشته ای که مقابل یکدیگر داشته اند، پیش بینی بازی روز چهارشنبه، بسیار سخت و عملا غیر ممکن است و نتیجه آن به عوامل بسیار زیادی بستگی خواهد داشت. در نتیجه این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده آ.اس رم و بولونیا 14 دی 1401    

ساعت بازی دو تیم آاس رم و بولونیا نیز ساعت 17:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV