پخش زنده آروکا و پورتو 18 اردیبهشت 1402

پخش زنده آروکا و پورتو

در این صفحه لینک پخش زنده آروکا و پورتو 18 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آروکا و پورتو 18 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر پرتغال امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آروکا و پورتو را روز دو‌‌شنبه به تاریخ 18 اردیبهشت (8 می 2023) در ساعت  23:45، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر پرتغال، این بار بین دو تیم پرطرفدار آروکا و پورتو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آروکا و پورتو در سری دیدارهای لیگ برتر

در بازی هفته سی و یکم لیگ برتر پرتغال 2023-2022، دو تیم آروکا و پورتو به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده آروکا و پورتو 18 اردیبهشت 1402
پخش زنده آروکا و پورتو 18 اردیبهشت 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم آروکا طی 30 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 9 مساوی و 8 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 1-  گل و کسب 48 امتیاز، در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

تیم آروکا در بازی گذشته خود، مقابل تیم ریوآوه قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 مساوی  و 1 باخت را تجربه کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پورتو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 30 بازی خود، تاکنون 23 برد، 4 مساوی و 3 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 44  گل و کسب 73 امتیاز، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

تیم پورتو در بازی گذشته خود، مقابل تیم فامالیسائو قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 2 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود همواره پیروز میدان بوده است.

اگر بخواهیم 4 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که تیم پورتو همواره پیروز میدان بوده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز دوشنبه به نفع تیم پورتو تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.  

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم آروکا و پورتو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول، جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال آروکا و پورتو چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم آروکا و پورتو نیز ساعت 23:45 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز دوشنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV