پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401

پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401 با کیفیت بالا برای فوتبال دوستان قرار داده شده است.

لینک پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو کریستال پالاس و لیورپول را روز شنبه به تاریخ 6  اسفند (25 فوریه 2023) در ساعت 23:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار کریستال پالاس و لیورپول برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته کریستال پالاس و لیورپول در لیگ برتر انگلیس

در هفته بیستم و پنجم  لیگ برتر 2023-2022، دو تیم کریستال پالاس و لیورپول در ورزشگاه سلهارست پارک به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم کریستال پالاس طی 23 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 6 برد، 8 مساوی و 9 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 10-  گل و کسب 26 امتیاز، در جایگاه دوازدهم جدول قرار گرفته است. تیم کریستال پالاس در بازی گذشته خود، مقابل تیم برتنفورد قرار گرفت و بازی با نتیجه مساوی تک گل خاتمه یافت و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 مساوی و 1 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم لیورپول نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 22 بازی خود، تاکنون 10 برد، 5 مساوی و 7 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 10  گل و کسب 35 امتیاز، جایگاه هشتم جدول را از آن خود کرده است. تیم لیورپول در بازی گذشته خود، مقابل تیم رئال مادرید قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 5 بر 2 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد و 3 باخت، تجربه کرده است.

پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401
پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 4 برد برای تیم لیورپول و 1 نتیجه مساوی برای هر دو تیم، ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز ‌شنبه به نفع تیم لیورپول تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده کریستال پالاس و لیورپول 6 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم کریستال پالاس و لیورپول نیز ساعت 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.