پخش زنده بازی دو تیم چلسی و اورتون 27  اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده چلسی و اورتون 27  اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده چلسی و اورتون 27  اسفند 1401

پخش فام اسپرت

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو چلسی و اورتون را روز شنبه به تاریخ 27 اسفند (18 مارس 2023) در ساعت 21:00، از پخش زنده فام اسپرت فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار چلسی و اورتون برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته چلسی و اورتون در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته بیستم و هشتم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم چلسی و اورتون در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم چلسی طی 26 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 10 برد، 7 مساوی و 9 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 1  گل و کسب 37 امتیاز، در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است.

پخش زنده چلسی اورتون 15 مرداد 1401 [+ساعت پخش] - تکراتو

تیم چلسی در بازی گذشته خود، مقابل تیم لسترسیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم اورتون نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 27 بازی خود، تاکنون 6 برد، 7 مساوی و 14 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 18-  گل و کسب 25 امتیاز، در رتبه پانزدهم جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

تیم اورتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم برتنفورد قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 2 باخت و 1 مساوی تجربه کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 2 برد برای تیم چلسی، 2 برد برای تیم اورتون و یک نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز ‌شنبه به نفع تیم چلسی تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. 

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال چلسی و اورتون چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم چلسی و اورتون نیز ساعت 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده فام اسپرت دنبال کنید.

IPTV