پخش زنده پورتو و فامالیسائو 14 اردیبهشت 1402

پخش زنده پورتو و فامالیسائو

در این صفحه پخش زنده پورتو و فامالیسائو 14 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پورتو و فامالیسائو 14 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام حذفی پرتغال امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم  پورتو و فامالیسائو را روز ‌پنج‌شنبه به تاریخ 14 اردیبهشت (4 می 2023) در ساعت 23:00 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی پرتغال، این بار بین دو تیم پرطرفدار  پورتو و فامالیسائو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته پورتو و فامالیسائو

در چارچوب بازی‌های دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی پرتغال 2023-2022، دو تیم  پورتو و فامالیسائو در ورزشگاه دراگائو به مصاف یکدیگر می‌روند.

[jpg-to-webp output image]

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم فامالیسائو طی 30 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 3 مساوی و 14 باخت را تجربه کند و با تفاضل 5-  گل و کسب 42 امتیاز، توانسته تا جایگاه هفتم جدول را از آن خود کند.

تیم فامالیسائو در بازی گذشته خود، مقابل تیم اسپورتینگ قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت را به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پورتو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 30 بازی خود، تاکنون 23 برد، 4 مساوی و 3 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 44 گل و کسب 73 امتیاز، مقام دوم جدول را به ‌دست آورده است.

تیم پورتو هم در بازی قبلش، مقابل تیم بوآویشتا قرار گرفت و با نتیجه 1 بر 0  از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، همواره پیروز میدان بوده است.

حال اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 5 برد برای تیم پورتو ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز پنج‌شنبه به نفع تیم پورتو تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است.

البته این بازی، برای هر دو تیم پورتو و فامالیسائو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با برد در زمین بازی از دور مسابقات جا حذفی خارج نشده و به فینال راه یابند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال پورتو و فامالیسائو چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم  پورتو و فامالیسائو نیز ساعت 00: 23 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV