پخش زنده منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402

پخش زنده منچستریونایتد و اورتون

در این صفحه لینک پخش زنده منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم منچستریونایتد و اورتون را روز ‌شنبه به تاریخ 19 فروردین (8 آپریل 2023) در ساعت  15:00، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار منچستریونایتد و اورتون برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته منچستریونایتد و اورتون در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی‌ام لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم منچستریونایتد و اورتون در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم منچستریونایتد طی 28 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 5 مساوی و 7 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 5   گل و کسب 53 امتیاز، در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.تیم منچستریونایتد در بازی گذشته خود، مقابل تیم برتنفورد قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت را تجربه کرده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم اورتون نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 29 بازی خود، تاکنون 6 برد، 9 مساوی و 14 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 18- گل و کسب 27 امتیاز، جایگاه شانزدهم جدول را از آن خود کرده است.تیم اورتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم تاتنهام قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 3 مساوی و 1 باخت تجربه کرده است.

پخش زنده منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402
پخش زنده منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402

بازی های گذشته منچستر و اورتون

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها 1 برد برای تیم اورتون، 1 برد برای تیم منچستریونایتد و 3 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز شنبه به نفع تیم منچستریونایتد تمام شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان بازی منچستریونایتد و اورتون 19 فروردین 1402

ساعت بازی دو تیم منچستریونایتد و اورتون نیز ساعت 15:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.