پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام 7 خرداد 1402

پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام

در این صفحه لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام 7 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام 7 خرداد 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم منچستریونایتد و فولام را روز یک‌شنبه به تاریخ 7 خرداد (28 می 2023) در ساعت  19:00 ، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار منچستریونایتد و فولام برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته منچستریونایتد و فولام در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و هشتم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم منچستریونایتد و فولام در ورزشگاه  اولدترافورد به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام
پخش زنده منچستریونایتد مقابل فولام

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم منچستریونایتد طی 37 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 22 برد، 6 مساوی و 9 باخت را تجربه کند و این تیم با 14 گل و کسب 72 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تیم منچستریونایتد در بازی گذشته خود، مقابل تیم چلسی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 4 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت را تجربه کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم فولام نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 37 بازی خود، تاکنون 15 برد، 7 مساوی و 15 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 3 گل و کسب 52 امتیاز، در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است.

تیم فولام در بازی گذشته خود، مقابل تیم کریستال پالاس قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی دو گل زده خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود نتیجه، 2 برد، 2 باخت و 1 مساوی کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 4 برد برای تیم منچستریونایتد و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم منچستریونایتد تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.     

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم منچستریونایتد و فولام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و فولام چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم منچستریونایتد و فولام نیز ساعت 19:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV