پخش زنده بازی دو تیم منچسترسیتی و برنلی 27 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده منچسترسیتی و برنلی 27 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده منچسترسیتی و برنلی 27 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام حذفی انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو منچسترسیتی و برنلی را روز شنبه به تاریخ 27 اسفند (18 مارس 2023) در ساعت 21:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی انگلستان، این بار بین دو تیم پرطرفدار منچسترسیتی و برنلی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته منچسترسیتی و برنلی در سری دیدارهای جام حذفی  

در یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی انگلستان 2023-2022، دو تیم منچسترسیتی و برنلی در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم منچسترسیتی در بازی گذشته خود مقابل تیم بریستول سیتی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 0 به دور مسابقات جام حذفی راه یافت.

تیم برنلی هم با تیم فلیت وود تاون بازی داشت و با برد 1 بر 0 به دور بعدی راه یافت و در حال حاضر هم این دو تیم مقابل هم قرار گرفتند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا، مقابل تیم لایپزیش قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 7 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، همواره پیروز میدان بوده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم برنلی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در بازی گذشته خود، مقابل تیم هال سیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی تجربه کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 53 برد برای تیم  منچسترسیتی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز ‌شنبه به نفع تیم منچسترسیتی تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. 

من سیتی و برنلی، بهترین تیم‌های انگلستان به شمار می‌آیند. سیتی البته بهترین بودنش به لطف صرف هزینه‌های گزاف و خرید ستاره‌های گرانقیمت است. سیتیزن‌ها در حال حاضر در لیگ برتر جزیره با ۶۱ امتیاز در تعقیب آرسنال هستند و در لیگ قهرمانان هم رویای همیشگی خود را دنبال می‌کنند. رویایی که اینبار به سد محکم بایرن مونیخ برخورد کرده است. برنلی اما با ۸۳ امتیاز صدرنشین این روزهای چمپیونشیپ است و اختلافی ۱۳ امتیازی با شفیلد یونایتد رده دومی دارد

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و برنلی چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم منچسترسیتی و برنلی ساعت 21:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV