پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401

پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم مایورکا و رئال مادرید را روز یک‌شنبه به تاریخ 16 بهمن (5 فوریه 2023)، در ساعت 16:30 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار مایورکا و رئال مادرید برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته مایورکا و رئال مادرید در لالیگا اسپانیا

در هفته بیستم مسابقات لالیگا اسپانیا  2023-2022، دو تیم مایورکا و رئال مادرید، به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم رئال مادرید طی 19 بازی خود که از اول مسابقات تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 14 برد، 3 مساوی و 2 باخت را تجربه کند و با تفاضل  24  گل و کسب 25 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم والنسیا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم مایورکا نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 19 بازی، تاکنون 7 برد، 4 مساوی و 8 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 3-  گل و کسب 25 امتیاز، در جایگاه دهم جدول قرار گرفته است. تیم مایورکا هم در بازی قبلش، مقابل تیم کادیز قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع تیم مایورکا در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 2 برد و 3 باخت کسب کند.

پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401
پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 4 برد برای تیم رئال مادرید ثبت شده و تیم مایورکا تنها یک بار پیروز میدان بوده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌یک‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی مایورکا و رئال مادرید یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش زنده مایورکا و رئال مادرید 16 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم مایورکا و رئال مادرید نیز ساعت 16:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV