پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل 23 اردیبهشت 1402

پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل

در این صفحه لینک پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل 23 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل 23 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم لیدزیونایتد و نیوکسل را روز شنبه به تاریخ 23 اردیبهشت (13 می 2023) در ساعت  15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار لیدزیونایتد و نیوکسل برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته لیدزیونایتد و نیوکسل در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم لیدزیونایتد و نیوکسل به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل
پخش زنده لیدزیونایتد و نیوکسل

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم لیدزیونایتد طی 35 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 7 برد، 9 مساوی و 19 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 25-  گل و کسب 30 امتیاز، در جایگاه نوزدهم جدول قرار گرفته است.

تیم لیدزیونایتد در بازی گذشته خود، مقابل تیم منچسترسیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 باخت  و 1 مساوی را تجربه کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم نیوکسل نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 34 بازی خود، تاکنون 18 برد، 11 مساوی و 5 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 32  گل و کسب 65 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تیم نیوکسل در بازی گذشته خود، مقابل تیم آرسنال قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود 3 برد و 2 باخت داشته است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 1 برد برای تیم نیوکسل، 2 برد برای تیم لیدزیونایتد و 2 نیتجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز شنبه به نفع تیم نیوکسل تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.    

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم لیدزیونایتد و نیوکسل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال لیدزیونایتد و نیوکسل چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم لیدزیونایتد و نیوکسل نیز ساعت 15:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV