پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401

پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401

پخش شبکه سه

پخش شبکه سه

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد را روز یک‌شنبه به تاریخ 9 بهمن (29 ژانویه 2023)، در ساعت 23:30 از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و رئال سوسیداد برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال مادرید و رئال سوسیداد در لالیگا اسپانیا

در هفته نوزدهم مسابقات لالیگا اسپانیا  2023-2022، دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم رئال مادرید طی 17 بازی خود که از اول مسابقات تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 2 مساوی و 2 باخت را تجربه کند و با تفاضل  22   گل و کسب 41 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم آتلتیکو مادرید قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم رئال سوسیداد نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 18 بازی، تاکنون 12 برد، 2 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 10 گل و کسب 38 امتیاز، مقام سوم جدول را به ‌دست آورده است. تیم رئال سوسیداد هم در بازی قبلش، مقابل تیم بارسلونا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع تیم رئال سوسیداد در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 1 باخت کسب کند.

پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401
پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم رئال مادرید ثبت شده و دو بازی هم با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. بنابراین با توجه به نتایج جدول و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، هر دو تیم در این فصل شرایط یکسانی دارند و از آن‌جایی‌که فوتبال یک بازی غیر منتظره است، احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی رئال مادرید و رئال سوسیداد یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده رئال مادرید و رئال سوسیداد 9 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم رئال مادرید و رئال سوسیداد نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV