پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401 بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را روز ‌شنبه به تاریخ 6 اسفند (25 فوریه 2023) در ساعت 21، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و اتلتیکو مادرید برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در لالیگا اسپانیا

در هفته بیست و سوم مسابقات لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم رئال مادرید طی 22 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 3 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و با تفاضل  29 گل و کسب 51 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود، مقابل تیم لیورپول قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 5 بر 2 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم هر 5 بازی اخیر خود را برده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم اتلتیکو مادرید نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 22 بازی خود، تاکنون 12 برد، 5 مساوی و 5 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 14 گل و کسب 41 امتیاز، جایگاه چهارم جدول را از آن خود کرده است. تیم اتلتیکو مادرید هم در بازی قبلش، مقابل تیم اتلتیک بیلبائو قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 1 بر 0 ببرد و در مجموع تیم اتلتیکو مادرید، در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت کسب کرده است.

پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401
پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم رئال مادرید، 1 برد برای تیم اتلتیکو مادرید و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است.

جالب است بدانید، رویارویی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 6 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز ساعت 21 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌ شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.