پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی 7 خرداد 1402  

پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی

در این صفحه لینک پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی 7 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی 7 خرداد 1402  

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم بولونیا و ناپولی را روز یک‌شنبه به تاریخ 7 خرداد (28 می 2023) در ساعت 16:30 از پخش زنده شبکه ورزش نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار بولونیا و ناپولی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته بولونیا و ناپولی در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته سی‌ و هفتم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم بولونیا و ناپولی به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی
پخش زنده بولونیا مقابل ناپولی

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته سری آ ایتالیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم بولونیا طی 36 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 11 مساوی و 12 باخت را تجربه کند و با تفاضل 3 گل و کسب 50 امتیاز، توانست تا در جایگاه یازدهم جدول قرار بگیرد.

تیم بولونیا در بازی گذشته خود، مقابل تیم کرمونزه قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه پرگل 5 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 3 مساوی و 1 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم ناپولی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 36 بازی خود، تاکنون 27 برد، 5 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 47 گل و کسب 86 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.

تیم ناپولی هم در بازی قبلش، مقابل تیم اینتر قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع تیم ناپولی در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 2 مساوی و 1 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 5 برد برای تیم ناپولی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم ناپولی تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.   

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم بولونیا و ناپولی یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال بولونیا و ناپولی چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم بولونیا و ناپولی نیز ساعت 16:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV