پخش زنده بازی چلسی و لیدز یونایتد

پخش زنده بازی چلسی و لیدز یونایتد

سایت fam.ir برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی چلسی و لیدز یونایتد را یک شنبه شب به تاریخ  30 مرداد (21  آگوست 2022) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس 23-2022، این بار بین دو تیم پرطرفدار  چلسی و لیدز یونایتد برگزار می شود و لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهد گذاشت.

برای تماشای پخش زنده بازی چلسی و لیدز یونایتد 30 مرداد ۱۴۰۱ ساعت 17:30 از لینک زیر وارد شوید:

لینک پخش زنده بازی

لینک پخش زنده بازی

نگاهی بر بازی های گذشته چلسی و لیدز یونایتد در سری دیدارهای لیگ برتر انگلیس

 تیم های چلسی و لیدز یونایتد در چارچوب بازی های هفته سوم مسابقات لیگ برتر انگلیس 2022-23  امشب  به مصاف یکدیگر خواهند رفت.  چلسی در این بازی میهمان است.نتایج بازی این دو تیم در هفته دوم لیگ به این شرح است.تیم چلسی ، طی دو بازی انجام داده، با یک نتیجه برد و یک نتیجه مساوی، تفاضل گل 1 و کسب 4 امتیاز در مقام هشتم جدول قرار گرفت.و اما تیم لیدز یونایتد در هفته های گذشته لیگ برتر، طی دو بازی انجام داده، یک برد و یک مساوی را تجربه کرده است و با تفاضل گل یک و کسب 4 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.همان طور که مشاهده می کنید دو تیم چلسی و لیدز در شرایطی نسبتا مشابه به مصاف یکدیگر می روند.

چلسی بعد از برتری بر اورتون در هفته اول، در هفته دوم برابر تاتنهام مدعی آنتونیو کنته در استمفورد بریج نتیجه مساوی  به دست آورد. البته لازم به ذکر است، این  تیم تقویت شده توماس توخل با کولیبالی و ستارگان گران قیمت دیگر، بی ‌تردید از مدعیان فصل جدید به شمار می آید.از سویی دیگر تیم لیدز یونایتد، بعد از پیروزی بر ولوز در هفته اول، در هفته دوم برابر ساوتهمپتون متوقف شد و همین امر باعث شد تا وضعیتی کاملا مشابه با چلسی داشته باشد.لازم به ذکر است در فصل گذشته لیگ برتر، این دو تیم، طی دو بازی رفت و برگشت، در مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در هر دو بازی تیم چلسی بر تیم لیدز یونایتد غلبه یافت. به قطع این دیدار یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم لیگ برتر انگلیس می باشد و در واقع تقابل دو تیم لیدز یونایتد و چلسی در برابر یکدیگر، می تواند لحظاتی مهیج را برای هوادارانش به همراه داشته باشد.

زمان پخش زنده بازی لیدز یونایتد و چلسی چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم لیدز یونایتد و چلسی نیز ساعت 17:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید یک شنبه شب از طریق سایت پرمخاطب fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.