پخش زنده بازی دو تیم اینتر و یوونتوس 28 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده  اینتر و یوونتوس 28 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اینتر و یوونتوس 28 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اینتر و یوونتوس  را روز یک‌‌‌شنبه به تاریخ 28 اسفند (19 مارس 2023) در ساعت 23:15 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اینتر و یوونتوس  برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اینتر و یوونتوس  در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته بیست و هفتم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم اینتر و یوونتوس به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته سری آ ایتالیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم اینتر طی 26 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 2 مساوی و 8 باخت را تجربه کند و با تفاضل 17  گل و کسب 50 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد.

تیم اینتر در بازی گذشته خود، مقابل تیم پورتو قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه مساوی بدون گل  خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم یوونتوس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 26 بازی خود، تاکنون 16 برد، 5 مساوی و 5 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل  22 گل و کسب 38 امتیاز، در جایگاه هفتم جدول قرار گرفته است.

تیم یوونتوس هم در بازی قبلش، مقابل تیم فرایبورگ قرار گرفت و نهایتا بازی با نتیجه 2 بر0 به نفع یوونتوس تمام شد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود 4 برد و 1 باخت کسب کرده است.

یوونتوس ۰ (۲) _ اینتر ۰ (۱)/شاگردان پیرلو به فینال رسیدند

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم اینتر، 1 برد برای تیم یوونتوس  و 1  نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌یک‌شنبه به نفع تیم اینتر تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. 

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم اینتر و یوونتوس یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال اینتر و یوونتوس  چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم اینتر و یوونتوس نیز ساعت 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌‌یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV