اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402

پخش زنده اورتون مقابل منچسترسیتی

در این صفحه لینک پخش زنده اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

پخش زنده اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402

از لینک زیر:

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اورتون و منچسترسیتی را روز یک‌شنبه به تاریخ 24 اردیبهشت (14 می 2023) در ساعت  16:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار اورتون و منچسترسیتی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اورتون و منچسترسیتی در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم اورتون و منچسترسیتی در ورزشگاه  گودیسون پارک به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم اورتون طی 35 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 7 برد، 11 مساوی و 17 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 21-  گل و کسب 32 امتیاز، در جایگاه هفدهم جدول قرار گرفته است. تیم اورتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم برایتون قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 5 بر 1 از تیم حریف ببرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 2 باخت  و 2 مساوی را تجربه کرده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم منچسترسیتی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 34 بازی خود، تاکنون 26 برد، 4 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 58  گل و کسب 82 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. تیم منچسترسیتی در بازی گذشته خود، مقابل تیم رئال مادرید قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود 4 برد و 1 مساوی داشته است.

اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402
اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402

پخش زنده اورتون مقابل منچسترسیتی 1402

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 4 برد برای تیم منچسترسیتی و 1 نیتجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم منچسترسیتی تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم اورتون و منچسترسیتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی اورتون مقابل منچسترسیتی 24 اردیبهشت 1402    

ساعت بازی دو تیم اورتون و منچسترسیتی نیز ساعت 16:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV