پخش زنده استقلال و ذوب آهن 11 فروردین 1402

در این صفحه لینک پخش زنده استقلال و ذوب آهن 11 فروردین 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال و ذوب آهن 11 فروردین 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استقلال و ذوب آهن را روز جمعه به تاریخ 11 فروردین (31 مارس 2023) در ساعت 19:30 از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.

تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم استقلال و ذوب آهن برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته استقلال و ذوب آهن در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم استقلال و ذوب آهن در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته به شرح زیر می باشد.

تیم استقلال در 23 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 7 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 16  گل، 46 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه دوم جدول لیگ قرار بگیرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم ذوب آهن نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 23 بازی خود، تا کنون 5 برد، 12 مساوی و 6 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  1  گل و کسب 27 امتیاز، در جایگاه نهم جدول قرار گرفته است.

تیم استقلال در 5 بازی آخر خود، تا کنون 4 برد و 1 مساوی به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم فولاد خوزستان قرار گرفت و بازی را با نتیجه  2 بر 0 از تیم حریف برد.

زمان مسابقه استقلال و ذوب‌آهن تغییر کرد

تیم ذوب آهن هم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 2 مساوی و 1 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم نساجی مازندران قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد.

دیدار رفت دو تیم هم با نتیجه 1 بر 0 به نفع تیم استقلال تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم 4 برد برای تیم استقلال و 1 برد برای تیم ذوب آهن ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که برد از آن تیم استقلال است.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز جمعه، برای هر دو تیم استقلال و ذوب آهن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال استقلال و ذوب آهن چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم استقلال و ذوب آهن نیز ساعت 19:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز جمعه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV