پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402

پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استقلال خوزستان و استقلال را روز دوشنبه به تاریخ 1 شهریور (28  آگوست 2023) در ساعت 19:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار استقلال خوزستان و استقلال برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته استقلال خوزستان و استقلال در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته چهارم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم استقلال خوزستان و استقلال، در استادیوم آزادی، به مصاف یکدیگر می‌روند. در این بازی، تیم استقلال، میزبان تیم استقلال خوزستان است.

پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402
پخش زنده استقلال خوزستان مقابل استقلال 6 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم استقلال خوزستان، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 2 برد، 2 نتیجه مساوی و 1 باخت کسب کرده است. تیم استقلال خوزستان در بازی گذشته خود، از سری بازی‌های لیگ برتر، مقابل تیم آلومینیوم اراک قرار گرفت و سرانجام بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم استقلال نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 3 برد و 2 باخت به‌ دست آورده است. تیم استقلال در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم سپاهان قرار گرفت و سرانجام بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد.

اگر بخواهیم بازی‌های اخیر این دو تیم را با یکدیگر بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که این دو تیم 5 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و در این بازی‌ها تیم استقلال خوزستان ، 1 بار پیروز میدان بوده، 3 بار هم برد از آن تیم استقلال است و 1 بار هم نتیجه مساوی را به دست آورده‌اند. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز دوشنبه به نفع تیم استقلال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم استقلال خوزستان با کسب 1 امتیاز، در رده چهاردهم جدول لیگ برتر و تیم استقلال با کسب 6 امتیاز و تفاضل 3 گل زده، در رده چهارم جدول جای گرفته‌اند. داوری این بازی را امیر سامان سلطانی برعهده دارد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم استقلال خوزستان و استقلال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و استقلال چه ساعتی است؟          

ساعت بازی دو تیم استقلال خوزستان و استقلال نیز ساعت 19:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز دو‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV