پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401

پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده بازی آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ یک هلند امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آژاکس و فاینورد را روز یک‌شنبه به تاریخ 2 بهمن (22 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر هلند، این بار بین دو تیم پرطرفدار آژاکس و فاینورد برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آژاکس و فاینورد در لیگ برتر

 در هفته هفدهم لیگ یک هلند 2023-2022، دو تیم آژاکس و فاینورد، در ورزشگاه فاینورد به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم آژاکس طی 16 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 9 برد، 5 مساوی و 2 باخت را تجربه کند و با تفاضل  27 گل و کسب 32 امتیاز، توانست تا در جایگاه چهارم جدول لیگ قرار بگیرد. تیم آژاکس در بازی گذشته خود، مقابل تیم توئنته قرار گرفت و بازی با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 3 مساوی و 1 باخت به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم فاینورد نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 16 بازی، تاکنون 11 برد، 4 مساوی و 1 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 25 گل و کسب 37 امتیاز، جایگاه اول جدول را از آن خود کرده است. تیم فاینورد هم در بازی قبلش، مقابل تیم خرونینگن قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه برد 3 بر 0 به دست آورد و در مجموع تیم فاینورد  در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 1 مساوی کسب کند.

پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401
پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 5 برد برای تیم آژاکس ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز یک‌شنبه بسیار دشوار است و همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیرمنتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی آژاکس و فاینورد یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در کشور هلند است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده آژاکس و فاینورد 2 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم آژاکس و فاینورد نیز ساعت 17:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV