پخش زنده آرسنال و فولام 21 اسفند 1401

پخش زنده آرسنال و فولام 21 اسفند 1401

علاقه مندان به فوتبال در این صفحه می توانند به پخش زنده آرسنال و فولام 21 اسفند 1401 با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند.

لینک پخش زنده آرسنال و فولام 21 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

سایت fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آرسنال و فولام را روز یک‌شنبه به تاریخ 21 اسفند (12 مارس 2023) در ساعت 17:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار آرسنال و فولام برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آرسنال و فولام در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته بیستم و هفتم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم آرسنال و فولام در ورزشگاه کراون کاتج به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم آرسنال طی 26 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 20 برد، 3 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 34  گل و کسب 63 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است.تیم آرسنال در بازی گذشته خود، مقابل تیم اسپورتینگ قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی دو گل خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی به ‌‌دست آورده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم فولام نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 26 بازی خود، تاکنون 11 برد، 6 مساوی و 9 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 4 گل و کسب 39 امتیاز، جایگاه هشتم جدول را از آن خود کرده است.تیم فولام در بازی گذشته خود، مقابل تیم برتنفورد قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 2 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 باخت و 1 مساوی تجربه کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 4 برد برای تیم آرسنال و یک نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز ‌یک‌شنبه به نفع تیم آرسنال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد. البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال آرسنال و فولام چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم آرسنال و فولام نیز ساعت 17:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش شبکه ورزش دنبال کنید.