پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401

پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401

در این صفحه پخش زنده بازی آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401 با کیفیت بالا برای فوتبال دوستان قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آرسنال و اورتون را روز چهارشنبه به تاریخ  10  اسفند (1 مارس  2023) در ساعت 23:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار آرسنال و اورتون برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آرسنال و اورتون در لیگ برتر انگلیس

در هفته بیستم و ششم  لیگ برتر 2023-2022، دو تیم آرسنال و اورتون  در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم آرسنال طی 24 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 18 برد، 3 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 29 گل و کسب 57 امتیاز، در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. تیم آرسنال در بازی گذشته خود، مقابل تیم لسترسیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2  برد، 1 مساوی و 2 باخت به ‌‌دست آورده است. 

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم اورتون  نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 24 بازی خود، تاکنون 5 برد، 6 مساوی و 13 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 15-  گل و کسب 21 امتیاز، جایگاه هجدهم جدول را از آن خود کرده است. تیم اورتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم استون ویلا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد و 3 باخت، تجربه کرده است.

پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401
پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم آرسنال، 2 برد برای تیم اورتون ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز ‌چهارشنبه به نفع تیم آرسنال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.  البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده آرسنال و اورتون 10 اسفند 1401

ساعت بازی دو تیم آرسنال و اورتون  نیز ساعت 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV