آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402

پخش زنده آرسنال و برایتون

در این صفحه لینک پخش زنده آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

پخش زنده آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402

از لینک زیر:

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آرسنال و برایتون را روز یک‌شنبه به تاریخ 24 اردیبهشت (14 می 2023) در ساعت 19:00، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار آرسنال و برایتون برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آرسنال و برایتون در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته سی و ششم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم آرسنال و برایتون در ورزشگاه امارات به مصاف یکدیگر می‌روند.

آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402
آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم برایتون طی 33 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 7 مساوی و 10 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 18  گل و کسب 55 امتیاز، در جایگاه هشتم جدول قرار گرفته است. تیم برایتون در بازی گذشته خود، مقابل تیم اورتون قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 5 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 2 باخت  و 1 مساوی را تجربه کرده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم آرسنال نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 35 بازی خود، تاکنون 25 برد، 6 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 44  گل و کسب 81 امتیاز، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.تیم آرسنال در بازی گذشته خود، مقابل تیم نیوکسل قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود 2 برد، 2 مساوی و 1 باخت داشته است.

پخش زنده آرسنال مقابل برایتون 1402

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 2 برد برای تیم آرسنال، 2 برد برای تیم برایتون و 1 نیتجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم آرسنال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم آرسنال و برایتون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی آرسنال مقابل برایتون 24 اردیبهشت 1402

ساعت بازی دو تیم آرسنال و برایتون نیز ساعت 19:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV