پخش زنده آاس رم و آث میلان 9 اردیبهشت 1402  

پخش زنده آاس رم و آث میلان 

در این صفحه لینک پخش زنده آاس رم و آث میلان 9 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آاس رم و آث میلان 9 اردیبهشت 1402  

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آاس رم و آث میلان را روز شنبه به تاریخ 9 اردیبهشت (29 آپریل 2023) در ساعت 19:30 از پخش زنده شبکه ورزش نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار آاس رم و آث میلان برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آاس رم و آث میلان در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته سی‌ و دوم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم آاس رم و آث میلان در ورزشگاه الیمپیکو به مصاف یکدیگر می‌روند.

Image 652483_827.jpg

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته سری آ ایتالیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم آث میلان طی 31 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 8 مساوی و 7 باخت را تجربه کند و با تفاضل 14  گل و کسب 56 امتیاز، توانست تا در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرد.

تیم آث میلان در بازی گذشته خود، مقابل تیم لچه قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد و 3 مساوی به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم آاس رم نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 31 بازی خود، تاکنون 17 برد، 5 مساوی و 9 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 14  گل و کسب 56 امتیاز، در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است.

تیم آاس رم هم در بازی قبلش، مقابل تیم آتلانتا قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه پرگل 3 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع تیم آاس رم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم آث میلان و 2 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز شنبه سخت است، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.   

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم آاس رم و آث میلان یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال آاس رم و آث میلان چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم آاس رم و آث میلان نیز ساعت 19:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV