پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402

پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی لالیگا اسپانیا، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال مادرید و ختافه را روز شنبه به تاریخ 11 شهریور (2 سپتامبر 2023) در ساعت 17:45، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌ راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی جذاب را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و ختافه برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال مادرید و ختافه در سری دیدارهای لالیگا اسپانیا

در هفته چهارم از مسابقات لالیگا اسپانیا 2024-2023، دو تیم رئال مادرید و ختافه، در استادیوم سانتیاگو برنابئو، به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402
پخش زنده رئال مادرید مقابل ختافه 11 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم ختافه، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، تاکنون 2 برد، 2 باخت و 1 نتیجه مساوی به دست آورده است. تیم ختافه در بازی گذشته خود، طی سری مسابقات لالیگا اسپانیا، مقابل تیم آلاوس قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 1بر 0 از تیم حریف ببرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم رئال مادرید نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 3 برد و 2 باخت به‌ دست آورده است. تیم رئال مادرید در بازی گذشته خود طی یک مسابقه لالیگا اسپانیا، مقابل تیم سلتاویگو قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف ببرد.

در جدول مسابقات لالیگا اسپانیا، مشاهده می‌کنیم که، تیم رئال مادرید، با کسب 9 امتیاز و تفاضل 5 گل در جایگاه اول جدول قرار گرفته است. تیم ختافه هم با کسب 4 امتیاز و تفاضل 2- گل، در جایگاه دوازدهم جدول جای دارد.

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر این دو تیم را، با یکدیگر بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که در این بازی‌ها، تیم رئال مادرید، 3 بار پیروز میدان بوده، 1 بار هم برد از آن تیم ختافه است و 1 بار هم برای هر دو تیم، نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

این بازی، اولین دیدار فصل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو خواهد بود. در آن سوی میدان، ختافه تا حالا، عملکرد متوسطی در لالیگا به جای گذاشته است.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم رئال مادرید و ختافه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال رئال مادرید و ختافه چه ساعتی است؟              

ساعت بازی دو تیم رئال مادرید و ختافه نیز ساعت 17:45 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV