پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401

پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401

در این صفحه پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم کریستال پالاس و تاتنهام را روز چهارشنبه به تاریخ 14 دی (4 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار کریستال پالاس و تاتنهام برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته کریستال پالاس و تاتنهام در سری دیدارهای لیگ برتر

 در هفته نوزدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم کریستال پالاس و تاتنهام در ورزشگاه سلهارست پارک به مصاف یکدیگر می روند. تیم کریستال پالاس طی 16 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 6 برد، 4 مساوی و 6 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  4-  گل و کسب 22 امتیاز، جایگاه یازدهم جدول را از آن خود کند. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم تاتنهام نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 17 بازی، تاکنون 9 برد، 3 مساوی و 5 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل   8 گل و کسب 30 امتیاز، مقام پنجم جدول را به دست آورده است.

بازیکنان تیم کریستال پالاس در بازی گذشته خود عملکرد بسیار خوبی از خود ارائه دادند، در حالی که تیم تاتنهام در بازی اخیرش، نتیجه بازی را به تیم استون ویلا واگذار کرد. در سری مسابقات لیگ برتر انگلیس در سال گذشته، دو تیم کریستال پالاس و تاتنهام در بازی رفت و برگشت مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و در بازی رفت تیم کریستال پالاس با نتیجه 3 بر 0 بر تیم تاتنهام غالب شد و در بازی برگشت تیم تاتنهام با همان نتیجه مشابه 3 بر 0، پیروز میدان شد.

پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401
پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401

گرچه در لیگ برتر امسال، این دو تیم از نظر جایگاهی با یکدیگر فاصله زیادی دارند، اما به این نکته توجه داشته باشید که بازیکنان هر دو تیم عملکردی مشابه به یکدیگر دارند. از این رو پیش بینی نتیجه بازی میان دو تیم کریستال پالاس و تاتنهام کار راحتی نیست و بازیکنان هر دو تیم لحظاتی حساسی  را در پیش دارند و باید در کنار حمله، از دروازه خود هم دفاع کنند. به جرات می توان گفت، بازی روز چهارشنبه، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده کریستال پالاس و تاتنهام 14 دی 1401   

ساعت بازی دو تیم کریستال پالاس و تاتنهام نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز چهارشنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV