پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402

پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402

در این صفحه لینک پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم ملوان و استقلال  را روز پنج‌شنبه به تاریخ 3 اسفند (22  فوریه 2023) در ساعت 17:15، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم کرده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار ملوان و استقلال برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته ملوان و استقلال در سری دیدارهای لیگ برتر

پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402
پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402

در هفته هفدهم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم ملوان و استقلال، در استادیوم تختی جم به مصاف یکدیگر می‌روند. داوری این بازی را علی اصغر مومنی برعهده دارد.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم ملوان، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 3 برد و 2 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم ذوب آهن قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 1 بر صفر از تیم حریف ببرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم استقلال نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 3 برد و 2 نتیجه مساوی  به‌ دست آورده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم صنعت نفت آبادان قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف ببرد.

پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402
پخش زنده ملوان و استقلال 3 اسفند 1402

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر دو تیم که مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند را بررسی کنیم، مشاهده می‌کنیم، تیم استقلال 4 بار پیروز میدان بوده است، 1 بار هم برد از آن تیم ملوان بوده است.

 با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود در بازی روز پنج‌شنبه تیم استقلال پیروز شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

جالب است بدانید، باشگاه ملوان در روزهای گذشته موفق شد یکی از بازیکنان خود را از لیست بزرگسالان خارج کند تا به این ترتیب جا برای میلاد سرلک باز شود. میلاد سرلک که نیم فصل اول در پرسپولیس حاضر بود، حالا امکان حضور در تیم ملوان را خواهد داشت و در این بازی به میدان می‌رود. میلاد سرلک با پیراهن پرسپولیس سابقه تقابل با استقلال را دارد اما این بار به عنوان سرباز رودرروی حریف قرار می‌گیرد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم استقلال طی 16 بازی خود، با کسب 35 امتیاز و تفاضل  15  گل، در رتبه اول جدول لیگ برتر قرار گرفته است و تیم ملوان هم، طی 16 بازی خود، با کسب 27 امتیاز و تفاضل  9 گل، در رده پنجم جدول جای گرفته‌ است.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم ملوان و استقلال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال ملوان و استقلال چه ساعتی است؟            

ساعت بازی دو تیم ملوان و استقلال نیز ساعت  17:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV