پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا 14 خرداد 1402

پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا

در این صفحه لینک پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا 14 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا 14 خرداد 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم سلتاویگو و بارسلونا را روز یک‌شنبه به تاریخ 14 خرداد (4 ژوئن 2023) در ساعت 22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار سلتاویگو و بارسلونا برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته سلتاویگو و بارسلونا در سری دیدارهای لالیگا اسپانیا

در هفته سی‌ و هشتم لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم سلتاویگو و بارسلونا به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا
پخش زنده سلتاویگو مقابل بارسلونا

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لالیگا اسپانیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم سلتاویگو طی 37 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 10 برد، 10 مساوی و 17 باخت را تجربه کند و با تفاضل 11-  گل و کسب 40  امتیاز، توانست تا در جایگاه هفدهم جدول قرار بگیرد.

تیم سلتاویگو در بازی گذشته خود، مقابل تیم کادیز قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی اخیر خود، 1 مساوی و 4 باخت را به دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بارسلونا نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 37 بازی خود، تاکنون 28 برد، 4 مساوی و 5 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 51 گل و کسب 88 امتیاز، جایگاه اول جدول را از آن خود کرده است.

تیم بارسلونا هم در بازی قبلش، مقابل تیم مایورکا قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع تیم بارسلونا، در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 3 برد برای تیم بارسلونا، 1 برد برای تیم سلتاویگو و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول مسابقات و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز ‌یک‌شنبه به نفع تیم بارسلونا تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد هر اتفاقی بیفتد.

جالب است بدانید، رویارویی سلتاویگو و بارسلونا یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در اسپانیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.   

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال سلتاویگو و بارسلونا چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم سلتاویگو و بارسلونا نیز ساعت 22:30به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV