جشنواره بهاره

سلام! به "جشنواره بهاره" خوش آمدید. امسال این جشنواره در تلویزیون اینترنتی فام در حال برگزاریه. این جشنواره‌ایه که شما با فعالیت‌هاتون در سایت فام امتیاز جمع می‌کنید و شانس خودتون رو تو قرعه‌کشی یک دستگاه PS5 آزمایش می‌کنید. جایزه اصلی ما در پایان جشنواره (1402.2.30) که یک دستگاه گوشی هوشمند به نفر اول از نظر امتیازی تعلق میگیره که هرچقدر امتیازتون بیشتر باشه، شانستون برای برنده شدن هم بیشتر می‌شه. این نکته رو هم یادآوری کنیم که ما چهارشنبه هر هفته از طریق صفحه کمپین قرعه کشی لایو برگزار میکنیم و جوایز هفتگی هم به شرکت کنندگان اهدا میکنیم.


حالا چجوری امتیاز جمع می‌کنید!؟ کافیه متن زیر رو بخونید تا با روش‌های امتیازآور جشنواره آشنا بشید. البته شما می‌تونید امتیازهایی که تا الان بدست آوردید رو تو پروفایل شخصیتون ببینید، و البته با دنبال کردن جدول برترین کاربران(لیدربورد) اسم خودتون رو توی برترین‌ها ببینید.


ثبت نام

شما با ثبت نام و ساخت حساب کاربری در سایت fam.ir همین ابتدا 50 امتیاز! بدست میارید، تا یک شروع قوی تو این جشنواره داشته باشید.

نظر سنجی

ما هر هفته تو سایت یک نظرسنجی قرار می‌دیم تا نظر شما رو در مورد فیلم ها و علاقه‌مندی‌هاتون بدونیم. شملا با ثبت نظرتون هر هفته 15 امتیاز بدست میارید.

تکمیل پروفایل

اگر می‌خوای شروعت از این هم قوی‌تر باشه، می‌تونی اطلاعات کاربری خودت رو تکمیل کنی، یعنی با وارد کردن اسم و مشخصات 50 امتیاز!! از فام جایزه بگیری.

دعوت از دوستان

شما می‌تونید با دعوت از دوستان خودتون به تلویزیون اینترنتی فام، 50 امتیاز بدست بیارید. یعنی اگر 10 نفر از دوستان خودتون رو دعوت کنید و آن‌ها در سایت ثبت نام کنند، شما 500 امتیاز می‌گیرید.

تماشای ویدیو

شما با تماشای هر ویدیو در فام، علاوه بر استفاده از آرشیو بزرگ فیلم، سریال، انیمیشن و محتواهای اختصاصی فام، می‌توانید امتیازات خود را به ازای هر ویدیو 30 امتیاز افزایش دهید.

لایک کردن

لایک کن، امتیاز بگیر. لایک کردن هم یکی دیگه از کارهای امتیازدار تو سایت فامِ. هر ویدیویی که دیدی رو اگر لایک کنی، 10 امتیاز می‌گیری. به همین راحتی!

امتیاز دهی

شما می‌تونید با رای دادن به فیلم ها و سریال ها و همچنین انیمیشن ها 10 امتیاز کسب کنین. با توجه به کیفیت هر یک از فیلم هایی که مشاهده میکنین میتونین بین 1 تا 10 یک امتیازی رو برای اون محتوا در نظر بگیرید.

اولین ورود به اپلیکیشن

با نصب اپلیکیشن و اولین ورود به اون می تونید 300 امتیاز کسب کنین.