حقوق کاربران


مقررات کاربری فام:

فام یک سرویس اشتراکی است که دسترسی به پخش زنده تلویزیون و سایر سرگرمی‌ها شامل فیلم، سریال، موسیقی، بازی، اپلیکیشن، خدمات ارزش افزوده، کانال‌های اختصاصی و ... را از طریق اینترنت و روی تلویزیون و سایر دستگاه‌های متصل به اینترنت از قبیل موبایل و تبلت برای اعضای خود فراهم می‌کند. بصورت کلی استفاده از فام به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه و چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد، ممنوع است. این مقررات استفاده شما از خدمات ما را مدیریت می‌کند و پذیرش آن شرط عضویت در سرویس‌های فام است. از این جهت لازم است آن را به دقت مطالعه کنید. فام همچنین حق ایجاد تغییرات موردی در این قوانین را برای خود محفوظ می‌داند؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی از تغییرات احتمالی، بصورت دوره‌ای آن را مرور نمائید. این قوانین به شرح زیر هستند :1- شما با استفاده از خدمات فام رضایت خود را از دریافت پیام‌های الکترونیکی مرتبط با حساب کاربری خود اعلام می‌دارید. این پیام‌ها می‌تواند شامل ارسال ایمیل به آدرسی که در زمان ثبت نام ارائه نموده‌اید، پیامک به تلفن همراه و یا پست کردن پیام روی اپلیکیشن فام و یا روی اپلیکیشن فام و یا روی صفحه حساب کاربری شما باشد.


2- شما نمی‌توانید حریم خصوصی و یا سایر حقوق کاربران فام را نقض کرده و یا برای نقض آنها تلاش کنید. این نقض شامل ذخیره‌سازی یا تلاش برای ذخیره‌سازی داده‌های شخصی یا جزئیات استفاده سایر کاربران از خدمات آنلاین فام می‌شود.


3- چنانچه از نظر شما محتوا و هرگونه خدمات فام نباید در وب‌سایت، اپلیکیشن یا بخش خدمات به نمایش در بیاید، از طریق شماره درج شده در بخش تماس با ما آنرا درمیان بگذارید.


4- تمام حقوق کپی‌برداری، عنوان تجاری، حقوق طراحی، حقوق ثبت و سایر حقوق دارایی‌های هوشمند(ثبت شده و ثبت نشده) در خدمات آنلاین فام، متعلق به فام و/یا اشخاص ثالث است( که می‌تواند شامل شما یا سایر کاربران باشد). فام تمام حقوق خود را در محتوا و خدمات آنلاین محفوظ می‌داند و هیچ مفادی از مقررات، حق یا مجوزی برای استفاده از عنوان تجاری، حق طراحی یا حق کپی‌برداری که تحت مالکیت یا کنترل فام یا هر شخص ثالثی باشد در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ بجز مواردی که در مقررات به صراحت بیان شده است.


5- شما نمی‌توانید هیچ یک از محتواها و خدمات آنلاین فام را در معرض رفتارهای موهن قرار داده یا از آنها در راه‌هایی بهره ببرید که منجر به آسیب به حسن شهرت فام شده یا فام را متحمل مسئولیت در قبال اشخاص ثالث کند.