جشنواره زمستانی کافه پلی

سلام! به "جشنواره زمستانی کافه پلی" خوش آمدید. امسال این جشنواره در تلویزیون اینترنتی فام در حال برگزاریه. این جشنواره‌ایه که شما با فعالیت‌هاتون در سایت فام امتیاز جمع می‌کنید و شانس خودتون رو تو قرعه‌کشی هر هفته 2 دستگاه اندرویدباکس آزمایش می‌کنید. اما در جایزه اصلی و خفن ما در پایان جشنواره است که 1 دستگاه PS4 به نفر اول از نظر امتیازی و 1 دستگاه PS4 دیگه و چندین دستگاه تبلت به بین دیگر افراد قرعه‌کشی میشه، که هرچقدر امتیازتون بیشتر باشه، شانستون برای برنده شدن هم بیشتر می‌شه.

حالا چجوری امتیاز جمع می‌کنید!؟ کافیه متن زیر رو بخونید تا با روش‌های امتیازآور جشنواره آشنا بشید. البته شما می‌تونید امتیازهایی که تا الان بدست آوردید رو تو پروفایل شخصیتون ببینید، و البته با دنبال کردن جدول برترین کاربران(لیدربورد) اسم خودتون رو توی برترین‌ها ببینید.

ثبت نام

شما با ثبت نام و ساخت حساب کاربری در سایت fam.ir همین ابتدا 200 امتیاز! بدست میارید، تا یک شروع قوی تو این جشنواره داشته باشید. البته کاربرای سابق فام خیالشون راحت باشه، چون اون‌ها قبلاً ثبت نام کرده بودند و همین الان 200 امتیاز دارند.

نظر سنجی

ما هر هفته تو سایت یک نظرسنجی قرار می‌دیم تا نظر شما رو در مورد بازی‌ها و علاقه‌مندی‌هاتون بدونیم. شملا با ثبت نظرتون هر هفته 40 امتیاز بدست میارید.

تکمیل پروفایل

اگر می‌خوای شروعت از این هم قوی‌تر باشه، می‌تونی اطلاعات کاربری خودت رو تکمیل کنی، یعنی با وارد کردن اسم و ایمیلت 200 امتیاز!! از فام جایزه بگیری.

دعوت از دوستان

شما می‌تونید با دعوت از دوستان خودتون به تلویزیون اینترنتی فام، 100 امتیاز بدست بیارید. یعنی اگر 10 نفر از دوستان خودتون رو دعوت کنید و آن‌ها در سایت ثبت نام کنند، شما 1000 امتیاز می‌گیرید.

تماشای ویدیو

شما با تماشای هر ویدیو در فام، علاوه بر استفاده از آرشیو بزرگ فیلم، سریال، انیمیشن و محتواهای اختصاصی فام، می‌توانید امتیازات خود را به ازای هر ویدیو 40 امتیاز افزایش دهید.

لایک کردن

لایک کن، امتیاز بگیر. لایک کردن هم یکی دیگه از کارهای امتیازدار تو سایت فامِ. هر ویدیویی که دیدی رو اگر لایک کنی، 10 امتیاز می‌گیری. به همین راحتی!

کامنت گذاری

شما با ارسال نظراتتون در مورد بازی‌ها، برنامه‌های کافه بازی و هر محتوای دیگه‌ای تو سایت علاوه بر این نظر خودتون رو با دیگران به اشتراک می‌ذارید، می‌تونید به ازای هر کامنت 25 امتیاز هم بدست بیارید و ذخیره امتیازتون رو بیشتر و بیشتر کنید.

لیست تماشا

اگر شما یک ویدیو رو به لیست تماشا اضافه کنید، علاوه بر اینکه بعدتر می‌تونید به اون فیلم یا ویدیو یا حتی موسیقی سریع‌تر دسترسی پیدا کنید، برای هر افزوده به لیست تماشا 40 امتیاز نیز بدست میارید.

امتیاز دهی

همانطور که می‌دانید، این یک جشنواره است که علاوه بر جایزه برای شما کاربران عزیز، به بهترین بازی‌های سال ایرانی جایزه می‌دهد. پس شما می‌تونید با رای دادن به بازی‌ها و فیلم‌ها، علاوه کسب امتیاز (هر رای 50 امتیاز) در انتخاب بازی‌های محبوب خود نیز سهیم باشید.


صفحه جشنواره