پخش زنده چلسی و بورنموث 6 دی 1401

پخش زنده چلسی و بورنموث 6 دی 1401

در این صفحه پخش زنده چلسی و بورنموث 6 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

برای تماشای فوتبال بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک پخش زنده چلسی و بورنموث 6 دی 1401

پخش زنده فوتبال شبکه ورزش

پخش زنده فوتبال شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم چلسی و بورنموث را روز سه شنبه به تاریخ 6 دی ساعت 21 (27 دسامبر 2022) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار چلسی و بورنموث برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

بازی های گذشته چلسی و بورنموث در سری دیدارهای لیگ برتر

 در هفته هفدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم چلسی و بورنموث در استادیوم استمفوردبریج، لندن به مصاف یکدیگر می روند. عملکرد دو تیم در هفته های گذشته لیگ به شرح زیر می باشد. 

تیم چلسی طی 14 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 6 برد، 3 مساوی و 5 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  بدون  گل و کسب 21 امتیاز، توانسته تا جایگاه  نهم جدول را از آن خود کند.آبی ها در ۵ بازی آخر خود در لیگ برتر انگلیس 2023-2022 موفق به برد نشدند و  حاصل کار آن ها در بازی های اخیر، ۲ تساوی و ۳ شکست متوالی بوده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بورنموث نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 15 بازی، تا کنون 4 برد، 4 مساوی و 7 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 14-  گل و کسب 16 امتیاز، مقام چهاردهم جدول را به دست آورده است.

عملکرد تیم بورنموث

تیم بورنموث هم در 5 بازی اخیر خود تنها یک نتیجه برد داشته است و چهار بازی دیگرش را به تیم حریف سپرده است. جالب است بدانید که برد تیم بورنموث در مقابل تیم اورتون با نتیجه پرگل  3 بر 0 بوده است. شاید این پیروزی اخیرش را به خاطر عملکرد خوب سرمربی جدیدشان باشد، چرا که تیم بورنموث در وقفه جام جهانی، گری اونیل را رسماً به عنوان سرمربی خود منصوب کرد.بنابراین با شرایط جدید تیم بورنموث، به احتمال زیاد بازی روز سه شنبه برای تیم چلسی دشوار است. اما آبی ها برای این که جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند، باید برای کسب 3 امتیاز بازی با تمام تلاش خود بازی کنند.  

 البته لازم به ذکر است، در لیگ برتر سال گذشته هم، تیم چلسی و بورنموث در دو بازی رفت و برگشت مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در این دیدارها بازی رفت به نفع تیم بورنموث و بازی برگشت با نتیجه مساوی خاتمه یافت. به جرات می توان گفت، بازی روز سه شنبه، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آن ها در تلاش هستند تا 3 امتیاز بازی را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده چلسی و بورنموث 6 دی 1401 ؟ 

ساعت بازی دو تیم چلسی و بورنموث نیز ساعت 21 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز سه شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

iptv