پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401

پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401

در این صفحه پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم ناتینگهام فارست و چلسی را روز یک شنبه به تاریخ 11 دی (1  ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار ناتینگهام فارست و چلسی برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته ناتینگهام فارست و چلسی در سری دیدارهای لیگ برتر

 در هفته هجدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم ناتینگهام فارست و چلسی به مصاف یکدیگر می روند. تیم چلسی طی 15 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 7 برد، 3 مساوی و 5 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  2  گل و کسب 24 امتیاز، توانسته تا جایگاه  نهم جدول را از آن خود کند. تیم چلسی در بازی گذشته خود، مقابل تیم بورنموث قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 0، به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع در 5 بازی آخر خود، چهار باخت و یک برد کسب کرده است.

پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401
پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401

تحلیل پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم ناتینگهام فارست نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 16 بازی، تاکنون 3 برد، 4 مساوی و 9 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 22- گل و کسب 13 امتیاز، مقام نوزدهم جدول را به دست آورده است. تیم ناتینگهام فارست هم در بازی قبلش، مقابل تیم منچستریونایند  قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع تیم ناتینگهام فارست در 5 بازی آخر خود، 3 باخت و 2 برد به دست آورده است.

این دو تیم دو بار در جام حذفی انگلیس و یک بار دیگر هم در جام اتحادیه انگلیس مقابل یکدیگر قرار گرفتند و نتیجه این تقابل ها، 3 برد برای تیم چلسی بوده است. بنابراین پیش بینی می شود که بازی روز یک شنبه، به نفع تیم چلسی تمام شود، اما همان طور که می دانیم، در فوتبال احتمال هر اتفاقی وجود دارد. در نتیجه این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول، جایگاه بهتری را به دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده ناتینگهام فارست و چلسی 11 دی 1401     

ساعت بازی دو تیم ناتینگهام فارست و چلسی نیز ساعت 20:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز یک شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV