پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401

پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401

پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401 در این صفحه با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401

پخش زنده شبکه 3

پخش زنده شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام حذفی فرانسه امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم مارسی و پاری سن ژرمن را روز چهارشنبه به تاریخ 19 بهمن (8 فوریه 2023) در ساعت 23:40، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار جام حذفی فرانسه، این بار بین دو تیم پرطرفدار مارسی و پاری سن ژرمن برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته مارسی و پاری سن ژرمن  در سری دیدارهای جام حذفی فرانسه

در دور یک شانزدهم جام حذفی فرانسه 2023-2022، دو تیم مارسی و پاری سن ژرمن در ورزشگاه ولودروم به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم مارسی طی 22 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 14 برد، 4 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و با تفاضل  23 گل و کسب 46 امتیاز، توانست تا در جایگاه دوم جدول قرار بگیرد. تیم مارسی در بازی گذشته خود، مقابل تیم نیس قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 باخت و 1 مساوی به ‌‌دست آورده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پاری سن ژرمن نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 22 بازی خود، تاکنون 17 برد، 3 مساوی و 2 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 37 گل و کسب 54 امتیاز، در جایگاه اول جدول لیگ یک قرار گرفته است.  

تیم پاری سن ژرمن هم در بازی قبلش، مقابل تیم تولوز قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف ببرد و در مجموع تیم پاری سن ژرمن در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 1 مساوی کسب کند.

پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401
پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401

پیش بینی بازی مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 4 برد برای تیم پاری سن ژرمن ثبت شده است و 1 بار هم بازی با نتیجه مساوی خاتمه یافته است. بنابراین با توجه به نتایج جدول و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز چهار‌شنبه بسیار حساس و هیجان‌انگیز است، چرا که این بار در جام حذفی دو تیم قدرمند فرانسه که در صدر جدول قرار گرفته‌اند، روبه‌روی هم قرار خواهند گرفت. جالب است بدانید، رویارویی مارسی و پاری سن ژرمن یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در فرانسه است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند و از دور مسابقات جام حذفی خارج نشوند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش زنده مارسی و پاری سن ژرمن 19 بهمن 1401 ?

ساعت بازی دو تیم مارسی و پاری سن ژرمن نیز ساعت 23:40 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهار‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV